سریال خوبی بود ، طنز قوی داشت ، درکل جریان یه آدم فضایی که مجبور  میشه یه مدت تو کره ی زمین با آدما زندگی کنه و برای اینکه شناسایی نشه یه دکتر رو میکشه و هویت  و شکل اونو به خودش میگیره  . دو فصل ازش اومده ، فصل سوم در حال ساخته 

​​​​​​

اینم خیلی بامزه بود ، یه مینی سریاله ، در حد 10 قسمت . من آبان دیدمش ، ادامه داره ولی هنوز یه فصلش اومده . چاکی رو بیشتر از آنابل دوست دارم ، اینکه  یه  عروسک با یه چاقوی بزرگ تر از خودش دنبال ملت می افته،  بیشتر از اون که ترسناک باشه خنده داره . 

موضوع جدیدی داشت ، فکر کنم تابستون پارسال دیدمش ، در مورد یه آدمی به اسم رایان هست که میزنه به سرش خودکشی کنه ولی صبح روز بعد که از خواب پا میشه نه تنها زندس بلکه سگ دختری که عاشقشه و در همسایگیش زندگی میکنه رو به شکل ادم می بینه   . دیگه هر قسمت با سگ یه سری داستان داره :)

با فیلمش قابل قیاس نیست ، یه فصل ازش ساختن و دیگه ادامه ندادن ، برای وقت پر کردن خوبه  با اینکه فیلم نامه ی خیلی قوی نداره ولی دوست داری پیگیری کنی 

چیزی که در مورد پو آرو جالبه اینه پرونده هایی که حل میکنه  بیشتر از روی دقت و وسواس و استدلال های شخصیشه ، تو یکی از قسمتاش رو صورت مظنون جای چسب میبینه و حدس میزنه بازیگره و اون جای چسبم ، حتما جای سیبیلی بوده که کنده ولی تو سریال مرداک همه چیز بر پایه ی تحقیقات و شیوه های جدید علمیه  .

سریال هایی که دیدم .

,، ,یه ,رو ,ولی ,سریال ,    ,بیشتر از ,فصل ازش ,داره   ,، در

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

lionmusic1100 چرندیات غیر رسمی رضاصاد دانلود سریال های 2022 خبرنامه اختصاصی ویلاهای ایران و جهان میرممد ilmahpakzad تیدا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد عکس های خفن دانلود رایگان نرم افزار،برنامه اندروید،تحقیق و مقاله، کانال تلگرام، دانلود فیلم،دانلود برنامه،مطالب علمی آموزشی، فال و طالع بینی مای دیبا موویز